Dziennik Cotygodniowy 011

Co czytam?

„Atomowe nawyki” James’a Clear’a. Bardzo ciekawe spojrzenie na rolę nawyków w naszym życiu. Metoda nabywania dobrych nawyków i pozbywania się tych złych jest przedstawiona przez autora w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Czyta się to szybko i przyjemnie. Reguła czterech kroków jest poparta wiedzą naukową. Najbardziej interesującym fragmentem jest ten dotyczący zmiany tożsamości. Najłatwiej zmienisz nawyki, kiedy będziesz chciał zmienić swoją tożsamość. Wkrótce recenzja.

Co oglądam?

„The Kominsky Method”. Serial Netflixa. To jest perełka. Duet głównych bohaterów Michael Douglas-Alan Arkin próbuje nadążyć za szybko pędzącym światem. Pierwszy jest byłym aktorem, który otworzyła własną szkołę, drugi jego agentem. To nie tylko komedia, to opowieść o przyjaźni, o jesieni życia, o problemach. Czasami śmiech przeradza się w śmiech przez łzy. Obecnie dostępny jest trzeci sezon.

Czym się zajmuję?

Post przerywany. Wiele czytałem o poście, wiele razy się zastanawiałem czy warto. Lubię wypróbowywać różne zachowania bezpośrednio na sobie. Zacząłem. Czy będą jakieś efekty, zobaczymy. Nie liczę na spadek wagi, nie jest to moim celem. Liczę na przypływ energii, pozbycie się toksyn i czysty umysł. Zastosowałem wariant 16/8. Jem od 12 do 20. Powiem jedno, ciężko jest wytrzymać do tej 12. Straszne ssanie. Wytrzymam i wszystko opiszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *