Dziennik Cotygodniowy 008

Ani to dziennik, a nie tygodnik. Jestem swoim zachowaniem zdenerwowany. Chciałem regularnie tu pisać ale nic mi nie wychodzi. Ehhh. Trzeba większej dyscypliny!

Co oglądam?

Drugi sezon serialu Rojst, czyli Rojst ’97. Podoba mi się ten klimat, świetne zdjęcia Jana Holubka. A aktorzy? Pierwsze skrzypce gra hipnotyzująca Magdalena Różdżka. Ale tuż za nią jest Łukasz Simlat, który gra również świetnie. Intryga może nie jest jakaś skomplikowana. Ale da się to oglądać. I jeszcze jedno – muzyka z tamtych lat.

Tutaj oficjalna strona

O czym myślę?

Powinienem więcej panować nad swoimi emocjami. Czasami bez sensu reaguje na sprawy, które są mało ważne. Czasami denerwują mnie ludzie i ich zachowanie. Czy warto? Na pewno nie. Warto się więcej wyciszać, być bardziej uważnym. Traktować to wszystko co się dzieje z większym dystansem. Warto zadbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne. Muszę nad tym pracować.

Ja i Pani H.

No u nas jak to u nas, pakt o nieagresji nie został podpisany. Żyjemy koło siebie, trochę smutno i bez żadnych emocji. Nie wiem czy w naszym związku jest jeszcze jakaś namiętność. Czy to przyzwyczajenie, czy chęć nie bycia samym. Choć ja lubię swoje towarzystwo, lubię swoją samotność. Nie potrzebuję (tak mi się wydaje) jakiegoś związku, lecz z drugiej strony chciałbym jeszcze przeżyć to gorące uczucie. Czy z tą partnerką się to uda? Nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *