Dziennik Cotygodniowy 006

Co oglądam?

Rewelacyjny serial z Kate Winslet „Mare z Easttown”. To małomiasteczkowy kryminał z policjantką w roli głównej. Choć intryga nie jest jakoś szczególnie skomplikowana, to gra głównej aktorki to mistrzostwo świata. Polecam bardzo!

Mare z Easttown (Serial TV 2021- ) – Filmweb

„Kupcie sobie zamek” to kolejna odsłona przygód pary brytoli, którzy kupili sobie we Francji zamek. Dick Strawbridge i Angel Adoree w tej serii pomagają innym wyremontować i przywrócić do życia swoje wymarzone posiadłości. Miła odskocznia od codziennych trosk patrząc na troski innych 🙂

Kupcie sobie zamek! odc. 1 – nc+ GO (ncplusgo.pl)

Co czytam?

Nadal jestem na etapie – „Wygnaniec. 21 scen z życia Zygmunta Baumana” Artura Domosławskiego. To ważna historia przemian życiowych Baumana, jego wyborów i przemyśleń. To też historia PRL. Bardzo ciekawa.

Recenzja

O czym myślę?

W życiu najważniejszy jest plan na siebie. Plan A, B czy nawet C. Wszystko co robimy powinno mieć jakiś większy cel, coś co zdopinguje nas do stałej pracy nad sobą. Na swojej drodze spotykamy wiele osób, przychodzą, odchodzą, dlatego nigdy nie powinniśmy na stałe łączyć swojego celu tylko i wyłącznie z pewnymi osobami. Cel powinien być dobry dla nas, a czy taka czy inna osoba będzie przy nas jeżeli go osiągniemy to już nie jest takie ważne.

wf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *