Dziennik Cotygodniowy 003

Ja i Pani H.

Kolejny tydzień przepychanek słownych z Panią H. Kiedy wiesz, że teraz to na pewno się uda, to jak grom z jasnego nieba uderza w nas własne ego. Trochę krzyków, trochę dziecinnego obrażania, trochę głupich odzywek. To wszystko znajduję w moim ciężko pokręconym związku. Oczywiście jest tez czułość, miłość i piękne chwile, ale tego jakby coraz mniej. Wiem czego chce i wiem czego mi brakuje. Czy tak trudno to osiągnąć?

Co oglądam?

„Kupiliśmy sobie zamek” Ciekawa historia dwójki Anglików, którzy przeprowadzają się do Francji i kupują zrujnowany 45 pokojowy zamek. Perypetie związane z jego remontem i doprowadzeniem do mieszkania bardzo przypadły mi do gustu. Lubię takie historie.

DOMO+ – Kupiliśmy sobie zamek

Czego słucham?

„Poradnik medytacja Headspace” to animowany serial na platformie Netflix. Opowiada on w przyjemny sposób o zaletach medytacji. Dlaczego słucham, a nie oglądam, bo tam nie ma nic do oglądania tylko ruchoma grafika. Jeżeli mieliście kiedyś pomysł żeby zacząć swoją przygodę z medytacja, to jest to odpowiedni serial dla was. 1 sezon 8 odcinków.

Netflix – Poradnik Medytacja

O czym myślę?

Zastanawiam się nad wpływem wymuszonego uśmiechu na ogólne samopoczucie. Postanowiłem zmuszać się do uśmiechania, obserwuję jakie to ma skutki na mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *