„Być jak SEAL” – czyli David Goggins u Jesse Itzler

Być jak Seal Itzler Goggins

Jesse Itzler i David Goggins to wybuchowa mieszanka

„Być jak Seal” to historia o tym jak przedsiębiorca Jesse Itzler zaprasza do swojego domu komandosa Navy Seals Davida Goggins’a. Bynajmniej nie na kolację przy świecach, to miał być trening, miesięczny, codzienny wyczerpujący trening. Historia niesamowicie intrygująca, spisana jako dziennik.

Goggins jest typem nastawionym na walkę, ból i przetrwanie. Często pokazuje swoje oblicze, jest jak zaprogramowana „maszyna do zabijania”. Seal jest twardy, konkretny i szczery do bólu. Świetnie wyszkolony nie tylko fizycznie ale psychicznie, trafia na człowieka, który jest milionerem, biegaczem i byłym raperem. Dobra mieszanka?

Żeby przejść przez piekło, musisz zostać diabłem

David Goggins

Świetnia książka, dziennik codziennych trudów fizycznych i psychicznych. Mnóstwo pompek, podciągnięć i biegów. Ale też historia wspaniałej męskiej, twardej przyjaźni, wychodzenia z ciepłego łóżka na zimną ulicę życia.

Dwa światy jakie zderzają się w książce to coś wspaniałego. Goggins zaskakuje każdego dnia. Towarzyszy Itzlerowi w pracy, każe mu robić tam pompki i inne ćwiczenia. Zamawia do apartamentu wielki ponton, żeby w razie powodzi móc uratować rodzinę swojego gospodarza. Takich pozycji jest wiele. „Być jak Seal” motywuje, wzrusza i bawi do łez. Warto sięgnąć po tą pozycję.

I don’t stop when I’m tired, I stop when I’m done

David Goggins

David Goggins to najprawdopodobniej najmocniejszy fizycznie i psychicznie człowiek na ziemi. Rekordzista w podciąganiu na drążku 4025 razy w 24h. Ukończył trzy szkolenia: BUDS (Navy Seal), U.S. Army Ranger School oraz Air Force Tactical Air Controller training. Do tego ultramaratończyk i największy skurczybyk. To taki gość, któremu oddaje się portfel na kiju w ciemnej alejce.

Świetne cytaty z Gogginsa znajdziecie tutaj – Inspirujące cytaty – David Goggins

David Goggins – król skurczybyków

Inne opisane książki – Fortuna o książkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *