5 Książek na Prezent, które warto dać pod choinkę

Książki 2020

Z książek, które przeczytałem w tym roku, wybrałem 5, które śmiało polecam na prezent. Dla każdego coś innego. Najważniejsze jest to, że książka jest zawsze dobra.

1. „Co nas nie zabije” Scott Carney

– dla fanów samorozwoju, przekraczania granic własnego ciała. Dla tych co lubią podejmować wyzwania. Metody oddechowe i oswajanie z zimnem. Wim „Iceman” Hof w praktyce. (recenzja)

Co nas nie zabije Scoyy Carney recenzja

2. „Źródło” Ayn Rand

– dla fanów wspaniałych i długich historii. Książka dotyczy architektury ale jest to wielka pochwała indywidualizmu i własnych wartości. Coś wielkiego. (recenzja)

Źródło Ayn Rand

3. „Człowiek w poszukiwaniu sensu” Viktor Frankl

– lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy mierzą się z cierpieniem i poszukują sensu życia. Logoterapia. Coś pięknego. (recenzja)

„Człowiek w poszukiwaniu sensu” Viktor Frankl

4. „Być jak SEAL” Jesse Itzler

– dla fanów twardych, męskich historii. Przedsiębiorca Jesse Itzler zaprasza do swojego domu prawdziwego skurczybyka, byłego operatora Navy SEAL Davida Goggins’a. Płacz ze śmiechu będzie się przeplatał z wzruszeniem, wzburzeniem i zaskoczeniem. (recenzja)

Być jak Seal Itzler Goggins

5. „Hajlajf” Kafir, Łukasz Maziewski

– dla fanów powieści szpiegowsko-kryminalnych. Autorami książki są były oficer WSI i SKW oraz dziennikarz specjalizujący się w tematyce obronności. Dobra wciągająca historia, która dzieje się w Polsce na przełomie XX i XXI w. (recenzja)

HAJLAJF Kafir recenzja

Fortuna o książkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *